Hr Hr România, Iași Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 15 Apr 2019

RECRUITER - IASI

Candidatul ideal
Iți dorești să lucrezi în domeniul resurselor umane și totodată iți place să combini munca de birou cu activitatea de teren? Acum ai oportunitatea să te alături echipei Gi Group Romania!

Căutăm un coleg, căruia să nu-i fie teamă de deplasările pe teren și de interacțiunea directă cu oamenii.

Trebuie să ai permis de conducere iar experienta in HR – constituie avantaj.

Vei fi responsabil de partea de generare candidați, intervievare, selecție și recomandare.
Ne dorim o persoană cu un puternic spirit de inițiativă și orientare pronunțată către găsirea de soluții prompte.
Iți oferim un rol foarte activ, în cadrul echipei noastre, rol în care trebuie să dai dovadă de entuziasm și energie.
Vei avea parte de tot sprijinul nostru și mai mult decât atât, vei avea posibilitatea să pui bazele unei frumoase cariere in resurse umane.

Descrierea jobului
Dacă vrei să îți începi cariera în recrutare, vino să lucrezi cu noi!

Tot ce așteptăm de la tine, este:

Pasiune pentru domeniul HR;
Adaptabilitate și initiativă;
Spirit de echipă;
Permis de conducere categoria B;
Excelente abilități de comunicare și relaționare.
Vei beneficia de:Pachet salarial corelat cu experienta profesionala;
Tichete de masa;
Program de lucru office: L-V, 09.00 - 18.00;
Pachet servicii medicale;
Acces la programele si activitatile de formare furnizate de companie;
Sustinere in dezvoltarea unei cariere pe termen lung.
#Iasi
Daca ti-am captat atentia, astept CV-ul tau pe adresa: Raluca.vaduva@gigroup.com sau ne puteti contacta la numarul de telefon : 0747 097 885