Lucrator în depozit / picker - Craiova

  • Transport / Distribuție
  • Craiova, Dolj, RO

Responsabilitati:
Vei încărca descărca marfa din dube sau camioane, vei pregăti produse pentru a fi expediate către clienții noștri.
Vei învăța să lucrezi cu sistemul WMS (cititoare de coduri de bare) - noi îți oferim pregătirea necesară!
Cerinte:
Te angajăm pe tine, dacă ai domiciulul stabil în Craiova.
Beneficii:
Transportul către depozitul nostru este asigurat, pentru a-ți face drumul mai ușor și mai plăcut.

Și ca un bonus suplimentar, vei primi o reducere specială la achiziția de produse Misavan - pentru ca propria ta casă să strălucească cu produse de top!
Bonuri de masa in valoare de 40 lei/zi.
Prime de sarbatori.
Vouchere de vacanta.

Cine suntem noi:
Cu o experienţă de 24 ani ca furnizor de produse de curăţenie, ne orientăm activitatea către mai multe direcţii business: retail, HoReCa, medical, office, diferite industrii. Portofoliul cuprinde produse de curăţenie, menaj, produse din hârtie şi plastic.

Împreună #Trecem Romania pe curat!
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Misavan Trading SRL

2500 RON pe lună

fulltime

Craiova
Dolj, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Order Picking