lucrător comercial

  • Alimentație
  • Drobeta Turnu Severin, Mehedinți, RO

La Papa Giuliano face angajări.

Căutăm pe cineva ambitios, cu dorinta de dezvoltare.💪

Cerințe:

-Flexibilitate in program si disponibilitate pentru a lucra in weekend
-Abilitati bune de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa
-Atentie la detalii si capacitatea de a lucra sub presiune, de a gestiona mai multe sarcini simultan

Responsabilități:

-Realizeaza serviciile de prepararea a gogoșilor, respectand tehnologia profesionala si retetarul
-Vânzarea de înghețată
-Menținerea curățeniei
-Interacțiunea plăcută cu clienții și oferirea unei experiențe excelente
-Aplica in mod corect normele de igiena si protectia consumatorului

Beneficii:

-Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata
-Salariu fix si bonusuri
-Mediu de lucru plăcut și prietenos
-Posibilitatea de a lucra la festivalurile locale

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn la una din urmatoarele:
Numar de telefon: 0754435707
Email: lapapagiuliano@gmail.com
Sau pe retelele de socializare! De-abia așteptăm să te întâlnim!🤩
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  LaPapaGiuliano
fulltime

Drobeta Turnu Severin
Mehedinți, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Creative Inspirations