Ramona Vlaicu Ramona Vlaicu România, Bacău Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 12 Mar 2019
Programator PHP/HTML

Colegul ideal, pe tipicul nostru de activitate, are în mod obligatoriu PASIUNEA PENTRU DEZVOLTARE SOLUȚII SOFTWARE, și plăcerea de a crea.
E important să ai imaginație dar și o orientare de a închide cu succes taskurile primite. Experiența în software generează dexteritate, experiența în tehnologie generează soluții optimizate.
Rezultatele sunt importante, iar în creație nu poți forța. Obiectivele care le urmărim au în vedere anumiți indicatori de performanță, care-i analizăm împreună.

Colegul nostru trebuie sa fi lucrat cel putin un framework MVC, sa aiba cunostinte medii de jQuery/JavaScript,sa detina cunostinte de lucru in MySQL sau alte tipuri de baza de date.

Responsabilități:
1) identifiare erori aplicații web dezvoltate în PHP
2) utilizare softurilor companiei pentru corectare erorilor și oferirea de soluții tehnice
3) menținerea și actualizării sistemului de ticketing intern, în vederea generării devizelor de mentenanță
4) punctualitate
5) cunoștințe de PHP, și framework-uri bazate pe PHP

Beneficii:
1) program fix 9-17 de luni pana vineri
2) poziție birou bună, în centrul orasului Bacau
3) pauza de masa (asta inseamna ca lucrezi doar 7 ore pe zi si esti platit 8)
4) interacțiune directă cu conducerea (business mic)