Cristian Musat Cristian Musat România, București Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 11 Feb 2019

Helpdesk

CANDIDATUL IDEAL:

- Nivel avansat de limba engleză (vorbit și scris);
- Abilitatea de a analiza o problemă și de a oferi soluții viabile;
- Orientare excelentă spre client, precum și abilități bune de comunicare și organizare
- Atenție la detalii;
- Bune abilități de operare PC.

RESPONSABILITATI:

- Oferirea de informații / soluții clienților cu privire la serviciile companiei prin email sau chat;
- Documentarea tuturor operațiunilor din baza de date a companiei, in conformitate cu procedurile de lucru;
- Prioritizarea si gestionarea mai multor cazuri la un moment dat;

BENEFICII:

- Contract individual de munca cu perioada nedeterminata;
- Programul de lucru este flexibil si se lucreaza 5 zile din 7, cu doua libere consecutive si se desfasoara in 3 schimburi: tura I 7:00 – 16:00; tura II 16:00 – 01:00; tura III 22:00 – 7:00
- Salariul 2025 lei (in mana);
- Bonus lunar cu valoare de 225 ron net (in mana) in functie de rata de erori;
- Tichete de masa cu valoare de 10 ron tichetul si se acorda pentru fiecare zi lucrata;
- Decont transport - 120 Lei inclusiv voucher taxi pentru program de noapte;
- Abonament MedLife;
- Beneficii pentru salariati cum ar fi: bookster, cantina, etc.
- Castigul cumulat / luna poate ajunge la 2605 LEI net (in mana).
- Mediu de lucru la standarde internationale.