It jobs It jobs București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 5 Oct 2019
Sunt in cautarea unui Java Developer

It Jobs
EURO 1500 pe lună Piata Victoriei, București, RO
fulltime

#3 #ani
Sunt in cautarea unui Java Developer cu o experienta minima de #3 #ani !
Candidatul urmeaza sa dezvolte o aplicatie in domeniul Internet Banking !
✅ Tehnologii necesare : Java 8/Spring/Hibernate (nimic iesit din comun)

✅ Beneficii: - Este o locatie noua si cu aceasta ocazie lasam la alegera candidatului unde se va deschide sediul ( Piata Victoriei/Afi Park/ Zona Unirii, suntem deschisi la orice varianta )
✅ Bugetul este de peste 1500 de Euro in functie de experienta
✅ Astept CV-uri si recomandari in mesageria awork Afişează tot

Locuri de munca locale Locuri de munca locale București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 2 Sep 2019

Analist software

EURO 2000 pe lună Bucuresti, București, RO
fulltime

#5 #ani #experienta #informatice #software #Analist #software
Software analyst

Cerinte Preferabile:
- Minim #5 #ani #experienta in domeniul sistemelor #informatice pe rol de analyst
- Cunostinte in managementul proiectelor
- Cunostinte despre dezvoltarea, configurarea si instalarea sistemelor informatice

Responsabilitati principale:
• Definirea si livrarea solutiilor de Tehnologia Informatiei Afişează tot

Afişează mai multe job-uri