Locuri de munca

Locuri de muncă, rapid și ușor
Administrativ / Logistică
GESTIONAR

Descriere

MAIRON angajeaza pentru echipa din DEPOZIT CLUJ NAPOCA - Gestionar!

Responsabilitati:
Gestioneaza fizic bunurile materiale din gestiunea alocata
Verifica si intocmeste documentele asociate intrarii/ iesirii produselor din cadrul gestiunii
Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
Coordoneaza activitatea echipei din depozit

Cerinte:
Studii medii
Experienţă minim 3 ani gestiune produse metalurgice / materiale de constructii
Persoana ordonată, responsabilă, cu atenție distributivă si spirit organizatoric
Fara antecedente penale

Oferta:
Salariu motivant, tichete de masa(30 lei/zi lucratoare), prime periodice Afișează tot

fulltime

CLUJ NAPOCA, Cluj, RO

Commerce
Transport / Distribuție
Manipulant produse metalurgice(legator de sarcina) Cluj

MAIRON angajeaza pentru echipa din DEPOZIT CLUJ NAPOCA - legator de sarcina!

Desfaşoară activitatea de încărcare/descărcare produse metalurgice ca parte a echipei de legatori de sarcină din cadrul depozitului

Cerinte:
Experienta de munca de min 1 an
Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa

Oferta:

Commerce
SOFER PROFESIONIST CATEG C SI E - CLUJ

Mairon Galati angajeaza sofer profesionist pentru punctul de lucru din CLUJ.

Cerințe:

- Minim 3 ani experiență în aceeași poziție

- Permis de conducere categoriile C, E

- Atestat șofer profesionist transport mărfuri generale

- Card pentru tahograf digital

- Cunoștințe minime de mecanică auto și întreținere a autocamioanelor

- Cazier judiciar și auto

Responsabilități:

- Transportă mărfuri industriale (produse metalurgice)

Afișează tot