SOFER PROFESIONIST CATEG C SI E - CLUJ

  • Transport / Distribuție
  • CLUJ NAPOCA, Cluj, RO

Mairon Galati angajeaza sofer profesionist pentru punctul de lucru din CLUJ.

Cerințe:

- Minim 3 ani experiență în aceeași poziție

- Permis de conducere categoriile C, E

- Atestat șofer profesionist transport mărfuri generale

- Card pentru tahograf digital

- Cunoștințe minime de mecanică auto și întreținere a autocamioanelor

- Cazier judiciar și auto

Responsabilități:

- Transportă mărfuri industriale (produse metalurgice)

- Comunică permanent cu privire la deplasarea pe ruta stabilită (locație, grafic de timp, eventuale nereguli aparute)

- Respectă timpii corespunzători de livrare și de descarcare

- Respectă indicațiile cu privire la punctele de alimentare cu carburant

CV-urile se primesc la sediul din Cluj, Bld. Muncii nr.18.
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  MAIRON GALATI
fulltime

CLUJ NAPOCA
Cluj, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Candidates Searching