Anghel Mirela Anghel Mirela București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 14 Aug 2019

Lucrator Gestionar

Anghel Mirela
RON 2000 pe lună Bucuresti, București, RO
fulltime

Descrierea postului:
- Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie;
- Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie;
- Ofera consiliere eficienta clientilor;
- Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate;
- Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor;
- Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin;
- Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc.
- Participa la inventare lunare si anuale in magazin
- Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit

Cerinte:
Studii finalizate
Limba engleza nivel conversational
Cunoasterea unui program de gestiune