Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Lucrator Gestionar

Descrierea postului: - Promoveaza produsele brandului conform metodelor implementate de companie; - Se asigura in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie; - Ofera consiliere eficienta clientilor; - Atrage si fidelizeaza clientii prin serviciile de buna calitate; - Receptioneaza articolele primite in magazin conform avizelor; - Raspunde de gestiunea comuna a marfurilor din magazin; - Raspunde de corectitudinea intocmirii tuturor actelor financiar-contabile din magazin: registru de casa, NIR, monetar, depunere numerar banca, etc. - Participa la inventare lunare si anuale in magazin - Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit Cerinte: Studii finalizate Limba engleza nivel conversational Cunoasterea unui program de gestiune Oferta: Salariu fix + comision din vanzare