Angajam Florist Decorator in Arabia Saudita

  • Riyadh, Toată țara, SA

Descrierea postului:
Prelucrarea preliminara a materialului vegetal in vederea asamblarii
Pregatirea materialului vegetal si a florilor taiate pentru comercializare
Realizarea aranjamentelor florale pentru diferite evenimente
Valorificarea florilor si a aranjamentelor florale

Cerinte:
Experienta dovedita in domeniul floristic ( florarie, preferat evenimente)
Posibilitate de relocare in Riyadh
Cunostinte de limba engleza
Punctualitate
Ambitie
Munca in echipa

Oferta:
Contract de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire
8 ore lucratoare/zi , o zi libera/saptamana
Salariu 2500 euro + plata extra a orelor suplimentare
30 de zile de concediu pe an
Cazare asigurata; transport la&de la locul de munca asigurat
Bilet de avion asigurat
Aplica direct:https://careerfinder.ro/job/florist-decorator/
Guest

2500 EURO pe lună

fulltime

Riyadh
Toată țara, SA