Bianca Biby Bianca Biby Toată țara, SA Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 25 Nov 2019
Angajam Florist Decorator in Arabia Saudita

Career Finder
EURO 2500 pe lună Riyadh, Toată țara, SA
fulltime

Descrierea postului:
Prelucrarea preliminara a materialului vegetal in vederea asamblarii
Pregatirea materialului vegetal si a florilor taiate pentru comercializare
Realizarea aranjamentelor florale pentru diferite evenimente
Valorificarea florilor si a aranjamentelor florale

Cerinte:
Experienta dovedita in domeniul floristic ( florarie, preferat evenimente)
Posibilitate de relocare in Riyadh
Cunostinte de limba engleza
Punctualitate
Ambitie
Munca in echipa

Oferta:
Contract de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire
8 ore lucratoare/zi , o zi libera/saptamana
Salariu 2500 euro + plata extra a orelor suplimentare
30 de zile de concediu pe an
Cazare asigurata; transport la&de la locul de munca asigurat
Bilet de avion asigurat
Aplica direct:https://careerfinder.ro/job/florist-decorator/