Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Angajam Florist Decorator in Arabia Saudita

Descrierea postului: Prelucrarea preliminara a materialului vegetal in vederea asamblarii Pregatirea materialului vegetal si a florilor taiate pentru comercializare Realizarea aranjamentelor florale pentru diferite evenimente Valorificarea florilor si a aranjamentelor florale Cerinte: Experienta dovedita in domeniul floristic ( florarie, preferat evenimente) Posibilitate de relocare in Riyadh Cunostinte de limba engleza Punctualitate Ambitie Munca in echipa Oferta: Contract de munca pe 1 an cu posibilitate de prelungire 8 ore lucratoare/zi , o zi libera/saptamana Salariu 2500 euro + plata extra a orelor suplimentare 30 de zile de concediu pe an Cazare asigurata; transport la&de la locul de munca asigurat Bilet de avion asigurat Aplica direct:https://careerfinder.ro/job/florist-decorator/