Agent servicii clienti

  • Mureș, RO

Fie ca esti la inceput de drum, fie ca iti doresti o schimbare, te asteptam sa faci parte dintr- o echipa faina de oameni profesionisti cu medii culturale diferite.

Descrierea jobului:

- Gestioneaza contactul cu clientii prin emailuri atribuite, apeluri telefonice,chat;
- Ofera asistenta cu privire la produsele din magazinele online ale companiei, retururi;
- Administreaza convorbirile cu clientii utilizand tiparele disponibile in programele folosite;
- Raspunde solicitarilor clientilor oferind informatii corecte, complete;

Cerinte:

- Bune abilitati verbale si scrise in limba germana si engleza;
- Asigura un inalt proces de #comunicare, experienta in lucrul cu clientii reprezinta avantaj;
- Cunostinte de operare pe calculator si MS Office;
- Program de lucru full time 8 ore/zi: L-V, 09:00-18:00, 60 minute pauza de masa;

Beneficii:

- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- pachet complet servicii medicale – clinica privata;
- acces la programul 7 card;
- 20% reducere la produsele companiei;
- bonus de performanta.
-oportunitati de dezvoltare
-un mediu de lucru antrenant alaturi de tineri isteti si entuziasti
0786 781 362
fulltime

Mureș, RO