Vopsitor Industrial

  • Cluj, RO

Infomunca recrutează Vopsitor Industrial pentru o companie multinațională.

Compania este existentă pe piață de mai bine de 60 de ani. Aceasta oferă soluții și servicii avansate de tehnologie pentru construcția de mașinării CNC având punct de lucru în Cluj-Napoca.

Responsabilități:

- Pregătește pentru vopsire suprafețele componentelor și produselor
- Prepară vopseaua conform instrucțiunilor de lucru
- Realizează vopsirea componentelor și produselor, respectând planificarea de producție
- Manipulează, transportă și depozitează produsele și materialele necesare operației de vopsire
- Identifică produsele neconforme și raportează probleme apărute

Se oferă:

- Bonuri de masă în valoare de 14 ron
- Ore suplimentare în weekend plătite
- Program de lucru avantajos
- 14 salarii anuale după un an vechime în companie

Cerinte

- Absolvent de școală profesională/liceu sau să dețină diplomă de calificare în meseria de vopsitor
- 1 an experiență în vopsitorie industrială reprezintă un avantaj
- Să cunoască procesul de vopsire (degresare,chituire,grunduire,...)
- Adaptare rapidă la noi medii de lucru
- Spirit de echipă
- Fire dinamică
- Critic
- Motivat
- Disciplinat
fulltime

Cluj, RO