Ügyfélkapcsolati tanácsadó - Magyar nyelv- Brasov

  • Brasov, Brașov, RO

Készen állsz arra, hogy haladj a karriereddel?
Junior és senior magyar nyelvű ügyfelet keresünk, hogy csatlakozzon a jól ismert telekommunikációs cégünk szórakoztató és dinamikus csapatához. Ez egy izgalmas lehetőség a korábbi tapasztalattal rendelkező magyar nyelvű szakemberek számára. Ez az álláslehetőség lehetőséget ad arra, hogy támogassa a Brassóban levő cégünk növekedését.

Ügyfélkapcsolati tanácsadó - Magyar nyelv

Elvárások:

- magyar nyelvtudás
- számítógépes ismeretek (MS Office)
- ügyfélmenedzsment területén szerzett tapasztalat
- kiváló kommunikációs készségek
- problémamegoldó megközelítés
- csapatjátékosság
- rugalmasság, megbízhatóság, odaadás
- motiváló és szervezési készségek és kompetenciák

Feladatok:

- az állás magába foglalja a magyar nyelvű hívásokat és az ügyfelek tájékoztatását a rendszerben szereplő adatok alapján.
- a tevékenység bejövő hívásokon alapul

Amit kínálunk:

- nagyszerű üdvözlő bónuszt adunk Önnek tapasztalatai alapján
- versenyképes fizetés, bónusz lehetőség
- állandó karrierépítés lehetősége, tréningek és visszajelzések
- rugalmas időbeosztás
- elegáns környezet
- top-üzleti partnereknek
- fiatal, dinamikus és lelkes csapat
- Jutalmazás teljesítményértékelés alapján
- Egészségbiztosítás

Csatlakozzon csapatunkhoz – Jelentkezzen most!

Kérdéseire örömmel válaszol HR vezetőnk, Elena Virlan és csapata a +40 268 30 94 94 telefonszámon. A jelentkezéseket a következő e-mail címen kell küldeni: jobs.brasov@yourccc.com

Descrierea companiei
Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a kiváló ügyfélszolgálat, és küldetésünk az ügyfelek boldoggá tétele. Ha olyan helyen szeretne dolgozni, ahol a kollégák barátokká válnak, és ahol az Európában való továbblépés lehetősége nem üres ígéret, akkor üdvözöljük Önt a CCC csapatában.
Participă la discuţie
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  TELUS International
fulltime

Brasov
Brașov, RO

Aptitudini / abilităţi

Crează-ţi contul