Tehnician sisteme de irigare - Belgia

  • București, RO

Recrutăm Tehnician sisteme de irigare pentru angajare în Belgia!
Responsabilități: asamblare, instalare, reparații și mentenanță sisteme de irigare.
Se cer cunoștințe de limbă engleză, noțiuni desen tehnic și experiență in domeniu.
Se încheie contract de muncă cu toate drepturile conform legislației belgiene în vigoare.

Se oferă:
• Contract de muncă înregistrat în Belgia
• Program de lucru 38 ore/ săptămână
• Salariul de 15,20 euro brut/oră
• Plata salariului la săptămână în contul bancar în Euro
• Cazare (utilitățile incluse, internet gratuit)
• Transport intern
• Asigurare de sănătate
• Bonus de final de an
• Concediu de odihnă
• Alocație pentru copii în Belgia

NU PERCEPEM COMISION !
CV la georgiana.craciun@all-eu-recruitment.com
Detalii la 0758 112 429 (luni – vineri, 9.00 – 17.00)
publicat de  All EU Recruitment
fulltime

București, RO