Locuri de munca

Locuri de muncă, rapid și ușor
Producție
Operator productie

Angajăm OPERATOR PRODUCȚIE pentru o companie din Timișoara, ce oferă o gamă largă de soluții de ambalare pentru transportarea și manevrarea produselor.
Responsabilități:
-Confecționarea cutiilor și/sau lăzilor din carton și spumă.
Cerințe:
- Persoană muncitoare, serioasă și responsabilă;
- Studii medii.
Beneficii:
- Ofertă salarială motivantă;
- Transport în Timișoara asigurat;
- Bonuri de masă ( 30 ron/ zi lucrată).
Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni până Vineri, în intervalul orar 10:00 – 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858/ 0748 233 454. Afișează tot

fulltime

Timisoara, Timișoara, RO

Comunicación
Producție
Manipulant marfă

Angajăm MANIPULANT MARFĂ în cadrul unei companii de logistică, din Timișoara.
Cerințe:
- Permisul de conducere ( cat. B) este obligatoriu.
- Efort fizic mediu- ridicat;
- Manipulare marfă;
- Etichetare;
- Înfoliere.
Beneficii:
- Program de lucru într-un singur schimb;
- Tichete de masă;
- Transport asigurat cu mașina firmei în Timișoara.
Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze de Luni până Vineri, în intervalul orar 10:00 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994. 858. Afișează tot

Accepting Responsibility