Mecanici mentenanta utilaje (Pitesti)

  • Producție
  • Pitesti, Argeș, RO

Gi Group recruteaza Mecanici mentenanta utilaje pentru clientul sau, expert de top in turnare si productie aditiva.

Locatie: Pitesti

Program de lucru: L-V, 3 schimburi (06:30 - 14:30/ 14:30 - 22:30 / 22:30 - 06:30)

Candidatul ideal:

• Studii de profil tehnic finalizate;
• Minim 2-3 ani experienta pe o pozitie similara;
• Persoana dinamica, atenta la detalii;
• Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa.

Responsabilitati:

• Mentinerea utilajelor si instalatiilor intr-o stare buna de funtionare;
• Indeplinirea actiunilor de mentenanta a utilajelor si instalatiilor;
• Verificarea integritatii si disponibilitatii echipamentelor de lucru din atelier.

Beneficii:

• Tichete de masa - 30 de lei / zi lucrata;
• Prime anuale - 8 Martie, Paste, 1 iunie, Vacanta si Craciun;
• Spor de noapte – 25%;
• Orele suplimentare platite dublu;
• Asigurare medicala privata;
• Transport asigurat / decontat.

Daca aceasta oportunitate prezinta interes, va invitam sa ne atasati CV-ul sau sa ne contactati la 0753 170 085 / 0731 520 868.

Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Gi Group Holding
fulltime

Pitesti
Argeș, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Certified Quality Technician