Manager Case - Persoana cu dizabilitati

  • Vânzări
  • Oradea, Bihor, RO

Responsabilitati:
Dezvoltarea nivelului de profesionalism al echipelor
Preocuparea pentru imbunatatirea continua a conditiilor de lucru, a nivelului de angajament si satisfactie al colaboratorilor, creand un cadru optim de incredere, deschidere si dezvoltare profesionala;
Optimizarea indicatorilor de case si mentinerea unor structuri de personal adaptate contextului magazinului;
Gestionarea proiectului si implementarea transformarii sistemelor la case;
Asigurarea aplicarii si respectarii legislatiei muncii si a procedurilor interne specifice.
Calificare: studii superioare
Cunostinte:
Operare PC – Office (Word, Excel), e-mail
Customer Care, Customer service,
Digital
Legislatie, tehnici de case
Experienta profesionala: experienta in relationare si coordonare echipe, experienta in comunicare

SALARIUL: 2925 lei net + bonuri de masa

Program: 8 ore/4 ore
Pozitii disponibile: 2
Alte beneficii:
- Asigurare medicala privata si de viata, dupa perioada de proba/ Asigurare stomatologica dupa 1 an in cadrul companiei/ Asigurare psihologica
- Prima de progress
- Zi libera de ziua de nastere + 70 ron voucher fidelitate
- 23 + 3 zile concediu pe an
- Tichete de masa 15 ron in primele 3 luni (dupa perioada de proba, valoarea unui tichet creste la 20 de lei)
- Spor sambata 20%
- Spor duminica 20%
- Sarbatori legale 100%
- Ore suplimentare 100%
- 200 de lei cadou Paste
- 200 de lei cadou Craciun
- prima de vacanta - dupa 1 an in cadrul companiei, 50 % din salariul de incadrare
1 salariu mediu brut pe unitate la nasterea fiecarui copil
1 salariu mediu brut pe unitate la decesul unei rude de gradul I
1 salariu mediu brut pe unitate la prima casatorie, vechime minim 1 an in companie
1 salariu mediu brut pe unitate la pensionare, vechime minim 5 ani in companie
Guest

2925 RON pe lună

fulltime

Oradea
Bihor, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Customer Service