Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Manager Case - Persoana cu dizabilitati
  • Customer Service

Responsabilitati: Dezvoltarea nivelului de profesionalism al echipelor Preocuparea pentru imbunatatirea continua a conditiilor de lucru, a nivelului de angajament si satisfactie al colaboratorilor, creand un cadru optim de incredere, deschidere si dezvoltare profesionala; Optimizarea indicatorilor de case si mentinerea unor structuri de personal adaptate contextului magazinului; Gestionarea proiectului si implementarea transformarii sistemelor la case; Asigurarea aplicarii si respectarii legislatiei muncii si a procedurilor interne specifice. Calificare: studii superioare Cunostinte: Operare PC – Office (Word, Excel), e-mail Customer Care, Customer service, Digital Legislatie, tehnici de case Experienta profesionala: experienta in relationare si coordonare echipe, experienta in comunicare SALARIUL: 2925 lei net + bonuri de masa Program: 8 ore/4 ore Pozitii disponibile: 2 Alte beneficii: - Asigurare medicala privata si de viata, dupa perioada de proba/ Asigurare stomatologica dupa 1 an in cadrul companiei/ Asigurare psihologica - Prima de progress - Zi libera de ziua de nastere + 70 ron voucher fidelitate - 23 + 3 zile concediu pe an - Tichete de masa 15 ron in primele 3 luni (dupa perioada de proba, valoarea unui tichet creste la 20 de lei) - Spor sambata 20% - Spor duminica 20% - Sarbatori legale 100% - Ore suplimentare 100% - 200 de lei cadou Paste - 200 de lei cadou Craciun - prima de vacanta - dupa 1 an in cadrul companiei, 50 % din salariul de incadrare 1 salariu mediu brut pe unitate la nasterea fiecarui copil 1 salariu mediu brut pe unitate la decesul unei rude de gradul I 1 salariu mediu brut pe unitate la prima casatorie, vechime minim 1 an in companie 1 salariu mediu brut pe unitate la pensionare, vechime minim 5 ani in companie