Magyarul beszélő Team Manager - Kedvezményes bónusz - BRASOV

  • Brasov, Brașov, RO

Szeretnéd tovább építeni a karriered és nagyobb felelősséget vállalni egy izgalmas és dinamikusan fejlődő környezetben? Amennyiben jól beszélsz magyarul és van tapasztalatod gyors ütemben dolgozó csapat vezetésében, tökéletes munkalehetőséget kínálunk számodra!

Brassói irodánkba keresünk közismert TV szolgáltató partnerünk számára

Magyarul beszélő Team Manager

Feladatok:

- A csapat mentorálása, irányítása és karrierfejlesztése
- Problémamegoldás, kritikus gondolkodás, analitikus és technikai képességek kiépítése a csapaton belül
- Csapatcélok kitűzése és eredményfejlesztési jelentések készítése
- Ipari kutatással, mennyiségi elemzéssel és stratégiai fejlesztéssel kapcsolatos projektek kivitelezése
- A csapatstratégia befolyásolása hatékony kommunikációval

Elvárásaink:

- Fontos a kivaló kommunikációs készség és a magyar nyelv tökéletes ismerete
- Előny a jó angol és román nyelvtudás
- Gyors ütemű munkakörnyezetből származó tapasztalatok
- Legalább két év csapatvezetői tapasztalat
- Stratégiai gondolkodás erős analitikus és kreatív problémamegoldó képességgel
- Kiváló szóbeli és írásbeli készségek

Amit kínálunk:

- Nagyszerű üdvözlő bónuszt adunk Önnek tapasztalatai alapján ha csatlakozik csapatunkhoz augusztus és október között
- Változatos, kihívásokkal teli környezet
- Egy teljesen új project felépítésén való közreműködés lehetősége
- Szakmai fejlődés lehetősége nemzetközi cégünkün belül
- Attraktív bércsomag (fix bér és bónusz, valamint egészségbiztosítás)
- Informális kultúrával rendelkező motivált és elkötelezett csapat
- Nagyszerű iroda modern munkahelyekkel
- Csatlakozz csapatunkhoz és jelentkezz már ma!

További kérdések esetén bátran fordulj toborzó csapatunkhoz a +40 268 30 94 94-es telefonszámon vagy a jobs.brasov@yourccc.com e-mail címen.

Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a minőségi ügyfélszolgálat és küldetésünk, hogy ügyfeleinket boldoggá tegyük. Ha olyan helyet keresel, ahol örömmel végeznéd munkádat, ahol a kollégák barátokká válnak és ahol a szakmai fejlődés nem csak üres ígéret, akkor üdvözlünk a CCC csapatában!
Participă la discuţie
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  TELUS International
fulltime

Brasov
Brașov, RO

Aptitudini / abilităţi

Crează-ţi contul