Magyarul beszélő Project Manager Kedvezményes bónusz - Brasov

  • Brasov, Brașov, RO

Szeretnéd tovább építeni a karriered és nagyobb felelősséget vállalni egy izgalmas és dinamikusan fejlődő környezetben? Amennyiben jól beszélsz magyarul és van tapasztalatod gyors ütemben dolgozó csapat vezetésében, tökéletes munkalehetőséget kínálunk számodra!

Brassói irodánkba keresünk közismert TV szolgáltató partnerünk számára

Magyarul beszélő Project Manager

Elvárásaink:

- Legalább két éves, minimum 25-35 fős csapatvezetői tapasztalat ügyfélszolgálati környezetben
- A részletekre való odafigyelés és a határidők precíz betartása
- Nagyon jó MS Office ismeretek (főként az Excel)
- Nagyon jó magyar és angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli egyaránt), a román nyelv ismerete előny
- Analitikai módszerek ismerete
- Minőségirányítási folyamatok tervezése és végrehajtása terén szerzett tapasztalat
- Magas szintű elkötelezettség és proaktív hozzáállás

Feladatok:

- A munkafolyamatok szervezéséért, optimalizálásáért és fejlesztéséért való felelősség
- A projektek felügyelete, ellenőrzése és hatékonyítása
- Felelősségvállalás a kitűzött minőségi és mennyiségi követelmények betartásáért
- Statisztikák, kötségvetési tervek és prezentációk előkészítése
- Csapatvezetők koordinálása

Amit kínálunk:
- Nagyszerű üdvözlő bónuszt adunk Önnek tapasztalatai alapján ha csatlakozik csapatunkhoz augusztus és október között
- Változatos, kihívásokkal teli környezet
- Egy teljesen új project felépítésén való közreműködés lehetősége
- Szakmai fejlődés lehetősége nemzetközi cégünkün belül
- Együttműködés közismert vállalatokkal
- Attraktív bércsomag (fix bér és bónusz, valamint egészségbiztosítás)
- Informális kultúrával rendelkező motivált és elkötelezett csapat
- Nagyszerű iroda modern munkahelyekkel
- Csatlakozz csapatunkhoz és jelentkezz már ma!

További kérdések esetén bátran fordulj toborzó csapatunkhoz a +40 268 30 94 94-es telefonszámon vagy a jobs.brasov@yourccc.com e-mail címen.

Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a minőségi ügyfélszolgálat és küldetésünk, hogy ügyfeleinket boldoggá tegyük. Ha olyan helyet keresel, ahol örömmel végeznéd munkádat, ahol a kollégák barátokká válnak és ahol a szakmai fejlődés nem csak üres ígéret, akkor üdvözlünk a CCC csapatában!
Participă la discuţie
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  TELUS International
fulltime

Brasov
Brașov, RO

Aptitudini / abilităţi

Crează-ţi contul