Hada Cariere Hada Cariere Galați, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 11 Feb 2020

Lucrator comercial

Hada Cariere
RON 1700 pe lună Galati, Galați, RO
fulltime

1 Esti o persoana energica, proactiva, iti place domeniul Fashion? Atunci aceasta este compania potrivita pentru tine! Te asteptam alaturi de echipa noastra!

Candidatul ideal

- Experienta pe un post similar;
- Studii medii;
- Capacitatea de rezolvare a problemelor in situatii de stres;
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor;
- Orientare spre client;
- Abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti angajati/ furnizori/ clienti;

Descrierea jobului

1. Intampinarea clientilor intr-o maniera calda si deschisa;
2. Cunoasterea, promovarea si vanzarea produselor (confectii, accesorii si incaltaminte );
3. Consilierea clientilor in alegerea variantei optime ( sfaturi, recomandari, prezentarea produselor si evidentierea anumitor avantaje in functie de nevoile clientului);
4. Promovarea imaginii marcilor;
5. Atragerea de noi clienti si fidelizarea celor existenti;
6. Mentinerea curateniei si merchandising-ului magazinului si vitrinei;
7. Responsabilitate asupra stocului
8. Contactarea clientilor fideli cu ocazia promotiilor sau a introducerii colectiilor noi

Oferta:

Salariu fix, tichete de masa, program in ture, full-time
Reducere la produsele comercializate
Mediu de lucru modern si prietenos.

Despre noi:
Hada Fashion vine si in Romania, in Ungaria au peste 80 de magazine in malluri, cente comerciale, hipermarketuri etc. si este cea mai mare firma de pe piata hainelor second-hand din Ungaria, avand o experienta de 28 ani. Acum incepe extinderea si in Romania. Pentru mai multe informatii, va rugam accesati siteul: www.hadafashion.com