Job remote - germana

  • Office / Back-office / Secretariat
  • oradea, Bihor, RO

ști vorbitor de limba germană și cauți un loc de muncă?
Dacă stăpânești limba germană la nivel conversațional și ai abilități de comunicare, esti candidatul potrivit,
Responsabilitati:
· Ascultați și răspundeți la întrebările clienților prin telefon și e-mail
· Furnizați informații corecte, valide și complete la solicitările clienților
· Identificați și evaluați nevoile clienților pentru a obține satisfacție
În schimb, vă vom oferi:
· Training complet platit
· Oportunitati stabile de locuri de munca si dezvoltare a carierei
Cerințe:
· Limba germană scris și vorbit la nivel B2-C1 - obligatoriu;
· Experiență pe un post similar de Customer Service- constituie un avantaj;
· Orientare către client;
· Abilități de comunicare;
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la 0791087620 sau asteptam CV ul tau la adresa: monisis.recruiting@outlook.com
fulltime

oradea
Bihor, RO

Aptitudini / abilităţi

  • German