Locuri de munca

Locuri de muncă, rapid și ușor
Specialiști / Tehnicieni
ANGAJAM Electromecanic

Candidatul Ideal
Inginer Electromecanic :
Studii superioare tehnice, specializarea: Electromecanica, Eletrotehnica sau Energetica; Experienta relevanta in domeniu minim 2 ani ; Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
Posesor permis conducere cat B – conditie obligatorie Disponibilitate pentru deplasari de scurta durata (ocazional);
Capacitate avansata de comunicare si relationare.

Mecanic Intretinere si Reparatii
Cunostinte de baza practice tehnico-mecanice – conditie obligatorie; Afișează tot

fulltime

CARCEA, Dolj, RO

Customer Service
Construcții / Instalații
ANGAJAM gestionar

Absolvent dе liceu tehnic sau facultate tehnica; Minimum un an experienta intr-o pozitie similara; Persoana organizata, responsabila, muncitoare, atenta la detalii; Cunostinte MS office;
Permis dе conducere.cat. B
Descrierea jobului
Organizаreа si coordonareа eficientа a activitаtii din dеpozit;
Respectarеа procеdurilor logistice аle companiеi; Evidenta intrarilor/iesirilor;
Mentinerea relatiei cu departamentele tehnice; Intocmirea de rapoarte.

Oferim:
Perioada de training si acomodare; Salariu atractiv si competitiv pe piata; Tichete de masa Afișează tot

Custom Installation
ANGAJAM ECONOMIST
Financiar / Contabil

Economist licentiat cu experienta in contabilitate de minim 1 an;
Cunoștințe PC – MS Office: Excel, Word, Saga
Abilități de comunicare; Orientare spre lucru în echipă; Atitudine pozitivă;
Responsabilitati:
Operatiuni contabile pana la balanta;
Beneficii:
Salariu atractiv; Tichete de masa; Program : 8h, Luni -Vineri
Posibilitate de dezvoltare si avansare in cadrul companiei Afișează tot

ECommerce