ANGAJAM Electromecanic

  • Specialiști / Tehnicieni
  • CARCEA, Dolj, RO

Candidatul Ideal
Inginer Electromecanic :
Studii superioare tehnice, specializarea: Electromecanica, Eletrotehnica sau Energetica; Experienta relevanta in domeniu minim 2 ani ; Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
Posesor permis conducere cat B – conditie obligatorie Disponibilitate pentru deplasari de scurta durata (ocazional);
Capacitate avansata de comunicare si relationare.

Mecanic Intretinere si Reparatii
Cunostinte de baza practice tehnico-mecanice – conditie obligatorie;
Studii medii si calificare de lacatus mecanic sau electromecanic;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii;
Disponibilitate pentru deplasari de scurta durata (ocazional);
Descrierea jobului
mentine liniile de productie in parametri optimi de functionare;
efectueaza interventii preventive si corective conform planurilor de mentenanta;
mentine in stare buna sculele si dispozivivele pe care le are in portofoliu.
fulltime

CARCEA
Dolj, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Customer Service