Honeywell Timisoara angajeaza operatori productie

  • Timsoara, Timișoara, RO

Iti doresti un loc de munca stabil? Ai experienta in aria de productie si disponibilitate pentru program de lucru in schimburi? Esti din Timisoara sau imprejurimi ?
Esti omul nostru !
Esti candidatul potrivit daca ai:
• studii medii
•disponibilitate de a lucra in 3 schimburi
•esti familiarizat cu mediul industrial sau ai lucrat in fabrica de productie
•capacitate si dorinta de invatare
•cunostinte de operare calculator/ touchscreen
•cunostinte minime de limba engleza
Lucru în 3 schimburi, program:
Schimbul 1: 07:00 – 15:00
Schimbul 2: 15:00 – 23:00
Schimbul 3: 23:00 – 07:00

Nivel studii: minim 10 clase;

Responsabilitati :

• realizeaza operatia tehnologica pentru care a fost instruit in conditii de calitate si cantitate specifice liniei de productie ,precum si activitatile aditionale productiei ;
• mentine ordinea si curatenia pe intreg teritoriul companiei ( postul de lucru ,cantina ,toaleta,locul de fumat etc . ) ;
• respecta programul de lucru al firmei ;
•respecta normele ESD si poarta echipamentul de lucru repartizat ;
•efectueaza si mentine curatenia la locul de munca ;
•citeste,isi insuseste si respecta intocmai instructiunile de lucru ;
•utilizeaza numai echipamentul si materialele pentru care a fost instruit;
•dovedeste flexibilitate la locul de munca si disponibilitate de a lucra pe posturile pentru care este calificat ,conform cerintelor supervizorului ;
•se prezinta la serviciu in deplinatatea capacitatilor fizice si mentale ,si respecta normele de igiena personala .

Iti oferim :

•conditii de lucru moderne si colegi super faini
• pachet salarial atractiv platit la timp,salariu de start este de 2700 RON brut .
• tichete de masa in valoare de 12 lei;
• prime de sarbatori si de 1 iunie ;
•transport asigurat;
•contract de munca direct cu angajatorul;
•pachet de beneficii flexibile(vouchere de vacanta, asigurare de viata, asigurare stomatologica, pensie privata si asigurare de sanatate );
•bauturi calde gratuite (ceai,cafea,etc);
•asigurare masa calda la pranz in cazul in care lucreaza sambata si duminica ;
-sala de mese -cantina ;

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numerele de telefon: 0749052574 sau 0749054108 (08:00 -17:00 ).
Guest

2700 RON pe lună

fulltime

Timsoara
Timișoara, RO