Locuri de munca locale Locuri de munca locale București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 19 Jul 2019

ETL Developer

EURO 2000 pe lună Bucuresti, București, RO
fulltime

#ETL #DataWarehouse, nivel mediu-senior sau senior
Responsabilitati:
·        Analiza tehnica, proiectarea si dezvoltarea de aplicatii informatice pe baza specificatiilor functionale
·        Pregatirea documentatiei de livrare
·        Mentenanta si suport in caz de incident
 Cerinte:
·       Studii superioare tehnice finalizate
·        Tehnologii ETL, Data Integration, in special Informatica Power Center - nivel mediu sau senior
·        SQL Standard – nivel mediu sau senior
·        Baze de date relationale si tehnici de manipulare - nivel avansat
·        Shell scripting AIX– nivel mediu (optional)
·        Cunostinte informatice : SO Windows, AIX, BD Informix/Oracle
·        Metode de analiza si sinteza in domeniul informatic
Nivel salarial maxim daca este senior 2200 eur, sau rata maxima
model colaborare srl/pfa 200 eur/zi.)
infomunca2019@gmail.com