Electrostivuitorist/Manipulant

  • București, RO

Candidatul ideal:

- studii medii – diplomă de bacalaureat;
- cu sau fara autorizație de Electrostivuitorist eliberată de ISCIR;
- disponibilitate la lucru in 2 schimburi (06-14;14-22);
- experienţa in domeniul farmaceutic poate fi un avantaj;
- persoană muncitoare, dinamică, responsabilă.

Descrierea jobului:

- manipularea şi depozitarea mărfurilor în cadrul depozitului;
- incarcarea/ descarcarea containerelor cu materii prime, materiale de ambalare, cutii de expediție cu produs finit, containerelor cu deșeuri, containerelor cu alte materiale;
- asigură stivuirea corectă pe paleţi şi amplasarea lor în aria de depozitare;
- participă la etichetarea containerelor cu materii prime, materiale de ambalare, deşeuri şi alte materiale;
- manevrarea și reglarea electrostivuitorul astfel încât să realizeze o funcționare normală a acestuia;
- menținerea în stare de funcționare și curățarea corespunzătoare a electrostivuitorului din dotare;
- respectarea Procedurile Operative Standard care se aplică în domeniul său de activitate.

Descrierea companiei:

Labormed este o companie ce activeaza pe piata farmaceutica si face parte din grupul Alvogen. Labormed are un model integrat de afacere (cercetare, productie si distributie) si un portofoliu complex de produse generice modern, OTC si suplimente alimentare. Labormed detine cea mai moderna unitate de productie pentru tablete si capsule din Romania (prima investitie de tip Greenfield din industria de profiul din tara noastra).

Informare privind protecția datelor cu caracter personal: https://www.alvogen.ro/privacy-notice-direct-applicant
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Labormed Pharma
fulltime

București, RO