Devino Curier la Cluj Napoca!

  • Transport / Distribuție
  • Cluj Napoca, Cluj, RO

CURIER LIVRATOR DRCARMEN - Cluj Napoca
Bine te-am gasit ! Noi suntem DRCARMEN.COM, alături de echipa noastră visul tău în care iți doreșți un venit suplimentar fără a fi obligat să ai un job obositor și neplăcut poate deveni realitate !

Fii propriul tău șef, alege-ți orele cum vrei și obține o sumă de bani pe care multe dintre job-urile plictisitoare nu ți-o pot oferi!

Ești gata să-ncepem? Pregătește-ți smartphone-ul și vehiculul pentru livrare și suntem gata să-i dăm drumul!
Candidatul ideal:

-Vârsta minimă de 18 ani -Vehicul propriu ( mașină) pentru a te putea deplasa în regim de livrări

-Smarthphone iOS sau Android
Descrierea postului:

- Livrări de produse (comenzi) gata pregătite din supermarket către beneficiarii de la domiciliu

- Oportunitate de colaborare ca și persoană Fizică sau Juridică

- Orar disponibil la alegere, nu mergi la vânătoare de comenzi invartindu-te prin oraș pentru că ai acces direct la toată comenzile existente și îți planifici ruta și comenzile ce le ridici

- Oportunitate de colaborare part-time sau full time

- Ești plătit în funcție de kilometri, greutate, nr. de acțiuni și timp de așteptare.

-Toți banii plătiți de către client pentru transport sunt ai tăi, FĂRĂ COMISION pentru DrCarmen.

-Venituri între 30 și 60 de lei pe oră.

- Asistență 24/7

Aici mai gasesti informatii pe care poate le-am omis sa ti le scriem mai sus : www.drcarmen.com/curieri

Hai în echipa noastră! PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE SUNA ACUM LA TELEFON: SAU APLICA ACUM prin acest link pe www.drcarmen.com/curieri si devin-o chiar de maine colaboratorul nostru !!
publicat de  Veres Felicia
fulltime

Cluj Napoca
Cluj, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Flexible Scheduling