Alexandra Lungu Alexandra Lungu Timișoara, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 21 Nov 2019

Controlor Clitate

Alexandra Lungu
RON 2000 pe lună Timisoara, Timișoara, RO
fulltime

Recrutam Controlori Calitate pentru o companie multinationala din Timisoara (Calea Sagului).

Cerinte:

Studii medii/Scoala profesionala;
Experienta in controlul calitatii, minim un an;
Cunostinte bune de desen tehnic si metode de control dimensional;
Atentie la detalii;
Disponibilitate pentru program in 2 schimburi.

Responsabilitati:

Controlul pieselor din punct de vedere al calitatii, atat vizual cat si dimensional, conform instructiunilor de lucru;
Respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Imbunatatirea calitatii si scaderea ratei de rebut;
Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
Intocmirea rapoartelor.

Beneficii:

Pachet salarial negociabil;

Tichete de masa in valoare de 15 lei;

Al 13-lea salariu;

Al 14-lea salariu;

Asigurare medicala privata;

Transport.