Bianca Biby Bianca Biby București, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 25 Nov 2019
Angajam Mercantizor Bucuresti

Career Finder
RON 1800 pe lună Bucuresti, București, RO
fulltime

Descrierea postului:
Aducerea produselor din depozit și aranjarea lor la raft;
Aranjarea produselor la raft conform standardelor merchandising-ului;
Verificarea etichetelor produselor;
Comunicarea constanta cu supervisorii și reprezentanții magazinului;
Inregistrarea datelor colectate în sistem.

Cerinte:
Pasiune pentru muncă si dorința de a te dezvolta personal;
Punctualitate;
Orientare spre rezultate;
Atenție sporită la detalii;
Responsabilitate de colectare a datelor;
Spirit de echipă;
Dorință de a evolua pe plan professional

Oferta:
Contract de munca pe perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire;
8 ore lucratoare pe zi, 2 zile libere/saptamana;
Salariu de bază – 1800 ron;
Tichete de masă 15 ron/ zi;
Bonusuri pentru eficienta si indeplinirea targetului;
Echipament de lucru performant (telefon mobil/ tabletă);
Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.