Confirmă adresa de email *
Prenume şi nume *
Limba preferată *
Aptitudini/Abilităţi
Calificări
Încarcă CV
Trage fişierul aici sau Selectează

Atenţie: Încărcaţi doar documente (doc sau pdf) cu o mărime mai mică de 2M

Scrisoare de intenție
Angajam Mercantizor Bucuresti

Descrierea postului: Aducerea produselor din depozit și aranjarea lor la raft; Aranjarea produselor la raft conform standardelor merchandising-ului; Verificarea etichetelor produselor; Comunicarea constanta cu supervisorii și reprezentanții magazinului; Inregistrarea datelor colectate în sistem. Cerinte: Pasiune pentru muncă si dorința de a te dezvolta personal; Punctualitate; Orientare spre rezultate; Atenție sporită la detalii; Responsabilitate de colectare a datelor; Spirit de echipă; Dorință de a evolua pe plan professional Oferta: Contract de munca pe perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire; 8 ore lucratoare pe zi, 2 zile libere/saptamana; Salariu de bază – 1800 ron; Tichete de masă 15 ron/ zi; Bonusuri pentru eficienta si indeplinirea targetului; Echipament de lucru performant (telefon mobil/ tabletă); Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei.