Angajăm dispeceri marfă

  • Transport / Distribuție
  • Timișoara, Timișoara, RO

SC HEPTACO SRL TIMIȘOARA (zona Odobescu Timișoara) este în căutare de oameni faini. Experiența NU este necesară; te învățăm tot ce ai de făcut! Baby steps ????
Căutăm dispeceri de transport marfă care să ne întregească echipa, cu următoarele calități:
- Abilități excelente de comunicare;
- Abilitatea de a desfășura activitatea atât independent cât și în echipă;
- Persoană organizată, perseverentă, atentă la detalii, spontană, empatică, cu putere de convingere și atitudine de învingător;
- Cunoașterea limbii române - scris, vorbit, citit;
- Cunoștințe operare PC și navigare internet;
- Bune abilități de comunicare prin telefon (abilitățile de vânzare constituie un avantaj)
Descrierea postului:
- Organizarea eficientă a activității de transport respectând cerințele companiei și clientului;
- Planificarea eficientă a încărcărilor/descărcărilor;
- Urmărește în timp real respectarea orelor de încărcare/descărcare și locația camioanelor;
- Asigură contactul telefonic permanent cu clienții;
- Coordonează telefonic și îndrumă șoferii;
- Muncă de birou.
Program de lucru: luni-joi 8:30-17:30, iar vineri 8:30-15:00.
Salariul și bonusurile se discută în cadrul interviului.
Așteptăm CV voastre pe adresa de e-mail: office+cv@heptaco.ro
publicat de  Cristina Oprescu
fulltime

Timișoara
Timișoara, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Sales
  • Logistics
  • Communication