Instalator sanitare, termice și ventilație (Belgia)

  • Construcții / Instalații
  • Belgia, Oostende, Toată țara, NL

Vei beneficia de:
• un salariu de 17,00 EUR brut / oră (plată săptămânală a salariului);
• posibilitate de ore suplimentare plătite cu un spor de până la 150%;
• cazare asigurată contra cost de firma angajatoare (130 EUR/săptămână);
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul belgian;
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:
• instalarea, repararea și întreținerea instalațiilor sanitare, termice, în clădiri rezidențiale;
• montarea sistemelor de ventilație;
• lucru după desenul tehnic.

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere categoria B;
• disponibilitate de deplasare cu mașina personală.

Vrei un job?
Contactează-ne la 0771 236 319, 0773 787 443, 0772 228 893 sau aplică mai jos.
Guest

2250 EURO pe lună

fulltime

Belgia, Oostende
Toată țara, NL

Aptitudini / abilităţi

  • Instalation