Vopsitor industrial/cu pulbere în câmp electrostatic (Germania)

  • Altele
  • Dolj, RO

Vei beneficia de:

un salariu de 12,00 EUR brut / oră + 4,00 EUR net diurnă/oră;
cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
contract de muncă încheiat direct cu angajatorul german pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);
contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
ajutor și consultanță din partea angajatorului german în vederea deschiderii unui cont bancar în Germania și a îndeplinirii altor formalități la instituțiile germane;
posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
dreptul la concediu: minim 24 zile/an;
dreptul la pensie și alocație ”Kindergeld” 190 EUR lunar/copil sau student până la 26 ani;
un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
asigurări (medicală, în caz de accident);
dezvoltare și avansare pe plan profesional;
loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;
Atribuțiile postului:

curățarea suprafețelor de diferite neregularități sau depuneri;
pregătirea suprafeței pentru vopsit;
pregătirea materialelor pentru vopsire;
executarea lucrărilor de vopsire conform schiței și realizarea lucrărilor de finisare (retușare);
aplicarea tratamentelor speciale;
alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;
Cerințele postului:

cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
experiență în domeniu;
permis de conducere categ. B;
seriozitate și punctualitate din partea candidaților;
Vrei un job?

Contactează-ne la unul din numerele de telefon: 0771 236 319, 0770 139 232 sau 0773 787 443.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.
fulltime

Dolj, RO