Lucia Arion Lucia Arion Cluj, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 28 Nov 2019

Tehnician Depanaj cu limba franceză

Lucia Arion
fulltime

Gi Group România recrutează pentru clientul său, companie ce activează pe piaţa internaţionala a transporturilor Tehnician Depanaj cu limba franceză.

Cerințe:
 Persoană atentă la detalii, cu spirit de observaţie;
 Cunoştinţe de limba franceză şi engleză - nivel avansat;
 Cunoştinţe tehnice în domeniu auto – camioane sunt obligatorii;
 Cunoştinţe ale pachetului Microsoft Office (Excel, Outlook).

Responsabilităţi:
 Analiza mesajelor cu privire la problemele tehnice semnalate de conducătorii auto;
 Oferirea suportului tehnic şi îndrumarea soferilor;
 Identificarea avariei şi soluţionarea ei;
 Soluţionarea problemelor tehnice direct cu societăţile externe;
 Păstrarea legăturii cu şoferul şi transmiterea corectă a informaţiilor către depanaj.
Beneficii:
 Salariu atractiv;
 Training din partea echipei;
 Program de lucru în 2 schimburi: L-V- disponibilitate pentru muncă în 3 schimburi.

Așteptăm cât mai curând aplicația ta la adresa de email: lucia.arion@gigroup.com (tel. 0746.047.580) sau poţi să ne vizitezi la sediul nostru din Cluj-Napoca: str. Someşului nr. 18-22.