Tehnician Depanaj cu limba franceză

  • Cluj, RO

Gi Group România recrutează pentru clientul său, companie ce activează pe piaţa internaţionala a transporturilor Tehnician Depanaj cu limba franceză.

Cerințe:
 Persoană atentă la detalii, cu spirit de observaţie;
 Cunoştinţe de limba franceză şi engleză - nivel avansat;
 Cunoştinţe tehnice în domeniu auto – camioane sunt obligatorii;
 Cunoştinţe ale pachetului Microsoft Office (Excel, Outlook).

Responsabilităţi:
 Analiza mesajelor cu privire la problemele tehnice semnalate de conducătorii auto;
 Oferirea suportului tehnic şi îndrumarea soferilor;
 Identificarea avariei şi soluţionarea ei;
 Soluţionarea problemelor tehnice direct cu societăţile externe;
 Păstrarea legăturii cu şoferul şi transmiterea corectă a informaţiilor către depanaj.
Beneficii:
 Salariu atractiv;
 Training din partea echipei;
 Program de lucru în 2 schimburi: L-V- disponibilitate pentru muncă în 3 schimburi.

Așteptăm cât mai curând aplicația ta la adresa de email: lucia.arion@gigroup.com (tel. 0746.047.580) sau poţi să ne vizitezi la sediul nostru din Cluj-Napoca: str. Someşului nr. 18-22.
fulltime

Cluj, RO