Sudor MIG/MAG - TIG/WIG

  • Personal calificat
  • Timisoara, Timișoara, RO

HPA recrutează pentru clientul său, producător de rasini armate cu fibra de sticla, Sudor MIG/MAG - TIG/WIG pentru atelierul de mecanica în Județul Timiș.
Program : 1 schimb – 08:00 – 16:30
Cerințe:
- Studii medii/ Școală profesională;
- Vechime – 3 ani;
- Cunostinte desen tehnic;
- Diploma ( certificat ) de calificare profesionala in meseria de sudor constituie un avantaj.

Responsabilităţi:
- Pregateste suprafetele pentru sudat;
- Identificare si trasabilitate;
- Executa lucrari de sudura;
- Confectii si reparatii de structura metalica.

Beneficii:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată direct cu fabrica de producție;
- Salariu 2230 brut + primă de performanță până la 2400 brut ( plata cu tarif la oră );
- Salariul este negociabil în funcție de experiență și cunoștințe;
- Tichete de masă;
- Prime de sărbători;
- Ore suplimentare plătite 150%
- Transport asigurat din Sânnicolau Mare și Iecea Mare.
- Decontare transport pe alte rute.

Pentru mai multe informatii, va rog sa sunati la 0722 325 231 - Oana Prisecaru.
publicat de  Prisecaru Oana

4630 RON pe lună

fulltime

Timisoara
Timișoara, RO