SUDOR ELECTRIC ȘI ARGON

  • Producție
  • Salcia, Suceava, RO

Dacă îți dorești un loc de muncă într-o fabrică de producție tablă tip țiglă, cu vechime și continuitate
în acest domeniu, ești ceea ce ne dorim. Investim în oameni, ei fiind pilonul nostru principal în
dezvoltare. Ne dezvoltăm și creștem împreună!
Se cer:
- Studii medii tehnice.
- Certificare sudor electric, argon-obligatoriu
-Experiență de minim 1 an ca sudor

Cunoștințe tehnice:
- Cunoștințe specializate în aria de activitate: sudură electrică și argon
-Cunoștințe și experiență pentru cele 2 tipuri de sudură folosite (electrică, autogen).
Descrierea jobului
Responsabilități:
- Execută lucrări de sudură
 -Efectuează  lucrări de confecții metalice
-Pregătește și întreține aparatele de sudură
- Utilizеаză dispozitive și vеrificаtoаre аvizаtе metrologic
- Răspunde de calitatea lucrărilor еxеcutate și încadrarea în termenele stabilite
Sarcini zilnice:
-Este responsabil de necesarul de material pentru piesele și lucrările în derulare
-Se asigură de buna funcționare a echipamentelor și sculelor din dotare
-Este direct răspunzător de calitatea lucrărilor efectuate
-Este responsabil de respectarea termenului  de finalizare a lucrării

-Se asigura că sunt îndeplinite prevederile legislației în vigoare din domeniul securității și sănătății în
muncă.

Beneficii:
- Program- Luni-Vineri 08.00-18.00(PAUZĂ DE MASĂ 1H)
                -Sâmbătă 08.00-13.00
- Salariu motivant
-Tichete de masă
- Transport asigurat pentru cei din provincie
Guest

2700 RON pe lună

fulltime

Salcia
Suceava, RO