Sudor 136/138 FM 3 (Norvegia)

  • Altele
  • , NO

Vei beneficia de:
• un salariu de 262,5 NOK brut / oră;
• lucru în sistem de rotație 2/3 săptămâni;
• rambursarea biletelor de avion până la 3250 NOK pe rotație;
• cazare asigurată și plătită de firma angajatoare, inclusiv cheltuielile de întreținere;
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul norvegian;
• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe;
• un bonus de min. 30% pentru orele suplimentare;
• traducerea documentelor în limba engleză oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;

Atribuțiile postului:
• sudarea de structuri pentru sectorul construcțiilor sau alte industrii;
• înțelegerea desenului tehnic.

Cerințele postului:
• cunoștințe de limba engleză – la nivel conversațional;
• certificat valid 136/138 FM3;
• experiență în domeniu – minim 2 ani;
• disponibilitate de a lucra în sistem de rotație.

Vrei un job?
Contactează-ne la 0771 236 319 sau aplică mai jos.

2700 EURO pe lună

fulltime

, NO

Aptitudini / abilităţi

  • English