Resure Umane Resure Umane Bihor, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 25 Nov 2019
Specialist reparatii hidraulice utilaj greu

Resure Umane
Oradea, Bihor, RO
fulltime

Angajam un specialist in reparatii hidraulice cu posibilitate de relocare in ORADEA!
Oferim CAZARE!

Descrierea postului:
- Executarea lucrarilor de intretinere a utilajelor grele pentru Vola, Excavator, Buldozer, Draglina, Camioane, etc;
- Executarea lucrarilor necesare la reviziile tehnice programate;
- Participarea la diagnosticarea defectiunilor si realizarea reparatiilor necesare tuturor utilajelor;
- Intervenirea la nevoie cu masina de interventii pe santierele societatii;
- Completarea zilnica a foii de lucru (devize reparatii) cu toate datele necesare si o preda sefului de atelier;
- Mentinerea starii tehnice in conditii bune a sculelor/aparatelor din dotare;
- Executarea si altor sarcini conform specificului locului de munca solicitate de seful direct sau de conducerea companiei.

Cerinte:
- Experienta obligatorie de minim 3 ani pe un post similar;
- Constituie avantaj cunostinte specifice: diagnoza, reparații electrice, mecanice, hidraulice, pneumatice;
- Carnet de conducere categoria B;
- Seriozitate si organizare.

Ce oferim:
- Salariu atractiv – se negociaza in urma interviului;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Cazare asigurata;
- Masina de serviciu, telefon si multe alte beneficii;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.