Sef statie sortare

  • Arad, Bihor, RO

Suntem specializati in productia de materiale de constructii si dorim sa angajam SEF statie sortare cu posibilitate de relocare in ARAD!
Oferim CAZARE!

Responsabilitati:
- Organizeaza si raspunde de intreaga activitate desfasurata in cadrul statiei de sortare;
- Stabileste sarcini pentru personalul din subordine, in scopul realizarii programului de productie;
- Repartizeaza muncitorii pe activitati in cadrul fluxului de productie in scopul eficientizarii activitatii;
- Urmareste realizarea comenzilor si livrarea la termen a acestora;
- Urmarirea productiei, a coeficientilor de randament si pierderi tehnologice;
- Monitorizarea parametrilor din procesul tehnologic;
- Monitorizarea permanenta a indicatorilor de calitate;
- Intocmirea raportului de productie zilnica.

Cerinte:
- Experienta pe post similar de minim un an;
- Capacitatea de a coordona o echipa de oameni;
- Cunostinte solide de lacatuserie;
- Disponibilitatea de a lucra in mediu deschis.

Oferim:
- Salarizare avantajoasa;
- Cazare asigurata;
- Transport asigurat;
- Telefon de serviciu;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
fulltime

Arad
Bihor, RO