Sef statie balastiera

  • Arad, Bihor, RO

Angajam sef balastiera cu posibilitate de relocare in ARAD!
Oferim CAZARE!

Descrierea postului:
- Coordonarea activitatii echipelor proprii si supravegherea activitatii subantreprenorilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de executie;
- Coordoneaza operatiunile de aprovizionare a balastierei cu materiale si scule;
- Receptionarea documentelor care sosesc in santier (pontaje subantreprenori, avize de insotire a marfii, etc) si realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de executie a lucrarilor;
- Raportarea constanta a evenimentelor din balastiera.

Cerinte:
-Studii medii/superioare in domeniu;
- Experienta de minim 2 ani in constructii;
- Posesor permis cat. B;
- Bun organizator, coordonator si conducator, capabil sa motiveze colectivul din subordine;
- Dinamic si tenace in atingerea obiectivelor;
- Foarte bune abilitati de comunicare.

Beneficii:
- Salariu atractiv – se negociaza in urma interviului;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Cazare asigurata;
- Masina de serviciu, telefon si multe alte beneficii;
- Loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare.

Daca prezinta interes pentru dvs. acest post vacant, ne puteti trimite un CV la adresa de e-mail: resurseumane90@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul: 0747.559.043 pentru detalii.
Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.
fulltime

Arad
Bihor, RO