Ramona Vlaicu Ramona Vlaicu Bacău, RO Distribuie pe Facebook Distribuie pe Linkedin 2 Dec 2019
Reprezentant vanzari relatii externe lb franceza

Ramona Vlaicu
RON 2500 pe lună Bacau, Bacău, RO
fulltime

ECIM- companie ce activeaza in domeniul resurselor umane, cu sediul central in Bacau, recruteaza pentru biroul din Bacau personal pentru urmatoarea pozitie: REPREZENTANT VANZARI/RELATII EXTERNE

CERINTE:

-experienta in vanzari B2B

-studii superioare

-franceza la nivel avansat scris si vorbit

-experienta internationala in vanzari (avantaj)

-disponibilitate la deplasari internationale (de 2-3 ori pe an)

-excelente abilitati de persuasiune si negociere

-diplomatie, tact si adaptabilitate la o noua cultura si diferite tipologii umane

-abilitati de comunicare interculturala

-dezvoltare personala continua

RESPONSABILITATI:

-cresterea portofoliului de clienti si a numarului de contracte

-prezentari profesionale a profilului companiei si a serviciilor noastre catre clienti

- o rata de conversie ridicata a contractelor semnate

-se lucreaza cu diferite categorii de clienti (corporatii, firme, primarii, etc.),

-propunerea de solutii pentru imbunatatirea relatiilor cu clientii nostri.

BENEFICII:

-job full time

-experienta internationala

-salarizare excelenta si bonusuri

-oportunitati de dezvoltare a carierei

Persoanele interesate pot incarca un CV pe adresa de mail:ramona.ecim@gmail.com