Locuri de munca

Locuri de muncă, rapid și ușor
Auto
Asistent comercial limba germană

Cerințe:

Cunoștințe obligatorii de limba germană la nivel mediu (vorbit și scris)
Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj;
Cunoștințe de marketing/ vânzări;
Foarte bune cunoștințe de utilizare a PC-ului (MS-Office: Excel, Word, Internet);
Experiență în gestionarea activă a datelor clienților și vânzări reprezintă un avantaj;
Experiență într-o poziție similară (asistent comercial, agent vânzări) constituie un avantaj; Afișează tot

fulltime

Sueava, Suceava, RO

Communication
Auto
Asistent manager import/export

Cerințe:

Limba engleza nivel mediu, orice altă limbă străina constituie un avantaj;
Cunoștințe medii de operare Microsoft Office;
Disponibilitate de călătorii;
Persoană adaptabilă, dinamică și cu orientare către business;
Candidatul ideal : proaspăt absolvent de studii universitare, dorește să înceapă o carieră asistent manager într-o companie de top în domeniu.
Responsabilități:
Afișează tot

fulltime

Suceava, Suceava, RO

Communication Digital
Auto
Manager vânzări limba engleză sau germană

Cerințe:

Cunoștințe obligatorii de limba engleză sau germană la nivel mediu (vorbit și scris);
Cunoștințe de operare a calculatorului;
Abilități de comunicare, responsabilitate și organizare;
Persoană calmă, deschisă, punctuală și atentă la detalii;
Experiență în domeniul vânzărilor sau într-o poziție similară (manager vânzări/ manager regional vânzări) constituie un avantaj.

Contactarea și dezvoltarea portofoliulului de clienți; Afișează tot

Leadership
Auto
Șofer profesionist categoria C, C+E

Cerințe:

Experiență profesională anterioară pe o poziție similară (șofer profesionist este un avantaj);
Permis de conducere categoria C, C+E;
Atestat profesional pentru transport marfă;
Card digital pentru tahograf;
Aviz medical și psihologic care să ateste desfășurarea circulației publice în condiții de maximă siguranță;
Cazier judiciar la zi, curat.
Beneficii:

Pachet salarial motivant;
Training și pregătire profesională;
Loc de muncă stabil într-o companie de top pe plan intern și extern. Afișează tot

Defensive Driving