Picker – Stefanestii de Jos

  • Administrativ / Logistică
  • Stefanesti de Jos, Ilfov, RO

Gi Group Romania recruteaza Picker pentru partenerul sau, lider pe piata de unelte manuale şi electrice.
Locatie: Stefanestii de Jos (Transport asigurat)
CERINTE:

- Absolvent studii medii/Scoala profesionala;

- Experienta intr-o pozitie similara in domeniul logisticii/depozitului;

- Persoana organizata si responsabila;

- Atentie la detalii si capacitate de invatare rapida;

- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

- Seriozitate fata de programul de lucru si activitatea desfasurata;
RESPONSABILITATI:

- Scanarea produselor cu ajutorul scanner-ului, a marfurilor, atat la intrare, cat si la iesire;

- Desfasurarea activitatilor de picking si de manipulare a produselor din cadrul depozitului si verificarea documentatiei de primire/predare;

- Activitati conexe: descarcari/incarcari marfurilor din cadrul depozitului.
BENEFICII:

- Pachet salarial atractiv;

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Bonuri de masa - 30 lei/zi lucrata;

- Sistem de bonusare dupa 3 luni de la angajare;

- Transport asigurat din zona Metrou Pipera / Aviatorilor / Piata Presei;

- Program de lucru: Luni – Vineri 2 schimburi – 06:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00;

- Concediu de odihna 21 zile;

- Abonament medical la “Medlife”;

- Ore suplimentare platite 175%.
Dacă această oportunitate prezintă interes, va invităm să ne atasati CV-ul sau sa ne contactați la numerele de telefon 0753 170 085 sau 0728 854 950

Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Gi Group Holding
fulltime

Stefanesti de Jos
Ilfov, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Logistics