MERCHANDISER

  • bucuresti, București, RO

Suntem o companie de publicitate care oferă servicii de mercantizare în industria de retail. Punem accent pe seriozitate, corectitudine și performanță. Credem în puterea echipei prin aportul individual al fiecăruia. Dacă îți dorești un loc de muncă dinamic, locul tău e la MPC!

Responsabilitățile tale:

* Depozitezi, manipulezi și transporți mărfuri
* Aprovizionezi corect și eficient rafturile
* Realizezi controlul termenelor de valabilitate și
respecți regulile de plasare a mărfii pe raft
* Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului

Profilul tău:

* Studii medii
* Disponibilitate pentru program de lucru în ture
* Amabilitate, responsabilitate, seriozitate
* Experiența pe un post similar constituie un avantaj

Beneficii:

* Salariu net 1.900 lei lunar
* Mediu de lucru plăcut
* Posibilitatea de a avansa în carieră după numai 3 luni
* Integrarea într-un program de formare profesională fără costuri suplimentare și cu salariu plătit
* Contract pe perioadă nedeterminată
Guest

1900 RON pe lună

fulltime

bucuresti
București, RO