Manipulant marfa – Slatina

  • Administrativ / Logistică
  • Slatina, Olt, RO

Gi Group recruteaza Manipulanti marfa pentru partenerul sau, o companie globală de logistică și lanț de aprovizionare în managementul mărfurilor.

Locatie: DJ546 SLATINA

Program de lucru: Luni – Vineri – 2 schimburi – 07:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00
Cerinte:

Muncitor necalificat cu sau fara experienta;
Deschis să se dezvolte profesional;
Organizat, harnic, disponibil la efort.
Responsabilitati:

Manipularea corecta si in timp a anvelopelor (conform check-list-ului de incarcare);
Etichetarea anvelopelor conform specificatiilor si instructiunilor de lucru, atunci cand este cazul.
Beneficii:

Bonuri de masa – 30 de lei/zi lucrata;
Bonusuri de performanta;
Transport decontat;
Prime de Paste/ Craciun / An nou scolar;
Minim 21 zile de concediu anual (in functie de vechimea in munca);
Ore suplimentare platite dublu – 200%.
Daca sunteti intersat de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt.

De asemenea, ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: 0731 520 868; 0728 854 950; 0755 016 938 si 0731 770 965.
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Gi Group Holding
fulltime

Slatina
Olt, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Logistics