Magyarul beszélő Team Support - Kedvezményes bónusz BRASOV

  • Brasov, Brașov, RO

Szeretnéd tovább építeni a karriered és nagyobb felelősséget vállalni egy izgalmas és dinamikusan fejlődő környezetben? Amennyiben jól beszélsz magyarul és van tapasztalatod gyors ütemben dolgozó csapat vezetésében, tökéletes munkalehetőséget kínálunk számodra!

Brassói irodánkba keresünk közismert TV szolgáltató partnerünk számára

Magyarul beszélő Team Support-ot - BRASOV

Elvárásaink:

- Fontos a kivaló kommunikációs készség és a magyar nyelv tökéletes ismerete
- Előny a jó angol és román nyelvtudás
- Gyors ütemű munkakörnyezetből származó tapasztalatok
- Jó vezetési és vezetői készségek
- Célorientáltság és függetlenség, kreatív problémamegoldási készségek
- Kiváló szóbeli és írásbeli készségek

Feladatok:

- Segítségnyújtás telefonos ügynökeinknek magyar, angol vagy román nyelven öszetett kérdések esetén, bonyolult helyzetek kezelése és megoldása
- Munkabeosztás és munkaidő tervezése, a szünetek betartásának felügyelete
- Napi jelentések készítése
- Erős munkamorállal rendelkező, pozitív energiával töltött, célorientált csapatkörnyezet kiépítése

Amit kínálunk:

- Nagyszerű üdvözlő bónuszt adunk Önnek tapasztalatai alapján ha csatlakozik csapatunkhoz augusztus és október közöt
- Változatos, kihívásokkal teli környezet
- Egy teljesen új project felépítésén való közreműködés lehetősége
- Szakmai fejlődés lehetősége nemzetközi cégünkün belül
- Attraktív bércsomag (fix bér és bónusz, valamint egészségbiztosítás)
- Rugalmas munkaidő
- Informális kultúrával rendelkező motivált és elkötelezett csapat
- Nagyszerű iroda modern munkahelyekkel

Csatlakozz csapatunkhoz és jelentkezz már ma!

További kérdések esetén bátran fordulj toborzó csapatunkhoz a +40 268 30 94 94-es telefonszámon vagy a jobs.brasov@yourccc.com e-mail címen.
Descrierea companiei
Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a minőségi ügyfélszolgálat és küldetésünk, hogy ügyfeleinket boldoggá tegyük. Ha olyan helyet keresel, ahol örömmel végeznéd munkádat, ahol a kollégák barátokká válnak és ahol a szakmai fejlődés nem csak üres ígéret, akkor üdvözlünk a CCC csapatában!
Participă la discuţie
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  TELUS International
fulltime

Brasov
Brașov, RO

Aptitudini / abilităţi

Crează-ţi contul