Macaragiu

Macaragiu

  • Construcții / Instalații
  • Constanta, Constanța, RO

Gi Group recruteaza Macaragiu pentru o companie de top ce se situeaza ca fiind unul dintre cei mai mari producatori si furnizori de gaze tehnice, medicale si speciale.

Locatie: Lazu (Parc Industrial Global Vision) Jud. Constanta.
Program de lucru: Luni - Vineri in intervalul orar 8:30 – 17:00.

Candidatul ideal:
Experienta de cel putin 2 ani ca operator de macara clasa E + A ( necesara certificare);
Nivel studii: scoala profesionala;
Detinerea unui certificat de stivuitorist.

Responsabilitati:
Pregatirea si verificarea macaralei, efectuand operatiuni de incarcare, transport si descarcare, semnaland defectiunile aparute;
Conducerea, intretinerea si supravegherea utilajelor destinate transportului materialelor pe orizontala si pe verticala;
Repararea defectiunilor.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Bonus de performanta anual;
Voucher de vacanta;
Decontare transport;
Bonus de acomodare.

Daca sunteti interesati de aceasta oportunitate de angajare va invitam sa aplicati la acest anunt.

De asemenea, ne puteti contacta la urmatoarele numere de telefon: 0730 019 018
Guest
Locuri de muncă, rapid și ușor
publicat de  Gi Group Holding
fulltime

Constanta
Constanța, RO

Aptitudini / abilităţi

  • Cranes